VYSTAVOVATELÉ


Patrik Pavlačík

Bordovice

Patrik je Umělec, fotograf, cvičitel jógy
a řezbář. Své sochy tvoří ze dřeva, kde se snaží zachytit jedinečnost každého kousku dřeva. Akci Sochy u lesa navštíví podruhé
 a i letos přiveze svá jedinečná díla. 

Rostislav Zimek

Mikulůvka

Rostislav je rodák z Francovy Lhoty.  Vyřezání soch se věnuje od roku 2012. Sochy tvoří z precizností a pečlivostí
a každá ze soch je vždy jedinečná
a nezaměnitelná. K vyřezávání používá výhradně motorovou pilu.

Václav Košárek

Mikulůvka

Václav je mladý nadějný řezbář, který se práci se dřevem věnuje od roku 2020. Pro hrubé vyřezávání soch používá motorovou pilu a na detaily využívá brusku a dlátka. 

Adam Mauré

Hodslavice

Adam je hodslavský umělec, který se rád inspiruje nejrůznějšími technikami tvoření
a jeho obrazy k Vám promlouvají svou vlastní řečí. Obrazy tvoří jeho vesmír,
ve kterém je všechno možné.


L + A z Pilečkova domu

Hodslavice

Myslíme si, že všechno v životě může být umění. To, co děláš. A jakým způsobem. Třeba jak si opravíš svůj dům i jak si zařídíš svůj domov. Nebo jak miluješ a jaké vytváříš vztahy. Protože vztahy jsou umění. To, v co věříš a všechny tvé sny.
I to, jak si je plníš. Život je umění. A každý den jej vytváříš.

Do krajiny a veřejného prostoru vytváříme umění, do kterého můžeš volně vstupovat, kterého se můžeš stát součástí. Teprve tvoje přítomnost mu dá smysl a pointu.

Barbora Minarčíková

Hodslavice / Libhošť

Barča Vás seznámí s různorodými nástroji, se kterými dokáže vykouzlit jemné melodie i divoké rytmy. Její divohraní si najde cestu do srdcí dospělých i těch nejmenších posluchačů. 

Anna Füleová

Horní Bečva

Anna se malbě věnuje od roku 2019. Každý z jejich obrazů obsahuje kousek z toho, co se skrývá v její duši, ať už to jsou emoce, myšlenky, nebo kousek životního příběhu. Každý obraz je zcela jedinečný.

Marianna Jánošíková Machalová 

Valašské Meziříčí

Marianna je nevidomá sochařka z Valašského Meziříčí. Když se jednoho dne ocitla ve tmě, ještě netušila, že její ztráta zraku bude trvalá. Od doby, kdy přišla o zrak má v prstech mnohem lepší cit a tvoří úžasné sochy z bronzu a šamotové hlíny. Marianna navštíví Sochy u lesa podruhé.

Michal Ptáček

Janovice

Michal je umělecký kovář, který získal řadu ocenění za svá jedinečná díla. Jeho sochy jste si mohli všimnout na úvodní straně a také na plakátech. Michal akci Sochy u lesa navštíví podruhé.

Irena Kutačová

Krhová

Irena je amatérskou malířkou, která svá díla vytváří v soukromém ateliéru v Krhové. Obrazy vytváří pomocí olejové, akrylové či kombinované techniky. Malování je pro ní radost a terapie.